Hoşgeldiniz... 28-01-2022 English|Türkçe
Untitled Document
 
  Ana sayfa > haber içerigi
  Kale Konutları Sahipleriyle Buluşuyor 01-07-2007 


Yeni cazibe merkezi Üçler Belediyesinin arasında kalan alanda 4 blok ve 60 daire olarak yapımı devam eden bloklar sahipleriyle buluşmayı bekliyor. Kısa süre içinde yüksek taleple karşılaşan Kale Konutları bulunduğu bölgeyi zenginleştirici yapısıyla görenlerin yoğun ilgisini çekiyor.

Sanayileşen şehir ve artan nüfusun etkisiyle genişleyen şehrin sınırlarında kurulan yeni merkez Kale Konutları. Vilayet, Adliye binası, Tedaş, Devlet Hastanesi gibi devlet kurumlarının taşınmak için tercih ettiği bölge olan Üçlerde yeni merkeze yakın, şehrin karmaşasından uzak bir yaşam imkanı sunuyor Kale Konutları. Projenin seçiminde sınırlı gelire sahip kişilerin özledikleri rahat ve konforlu yaşama ulaşmalarını hedeflediklerini söyleyen İsmail Aygören 170, 185 ve 200 m2lik dairelerde oturma lüksünü herkese sunmak istediklerini ifade etti.

60 aya varan ödeme koşulları, uygun vade imkanları, kişiye özel ödeme planları ile bu projenin Denizlide orta gelirli için büyük bir fırsat olduğunu vurgulayan İsmail Aygören projeye büyük talep olduğunu, sınırlı sayıda kalan daireler için ev almayı düşünen emekli, sabit gelirli ya da kendi işinin sahibi her kesimi kendisi için uygun ödeme koşullarını konuşmak üzere görüşmeye davet etti.


Diğer haberler
Kiralık İşyeri Binası Duyurusu ...
Denizli Özel Kız Öğrenci Yurdu Açıldı ...
Migros AVM üzerindeki üniversite kız öğrenci evleri tamamlanıyor ...
Sevdiğim Yaşamdan Kesitler - Slideshow ...
Modern Evler`e taşınmalar başladı ...
Aygören İnşaat İle Evimi Seviyorum ...
Örnek Dairelerimizi Gördünüz mü ...
Migros yeniden Denizli ile buluştu ...
Migros, Aygören İnşaatı Tercih Etti ...
Modern Evlerde Çalışmalar Hızla Devam Ediyor ...


[ ana sayfa ]